Bu nedir? Bu sayfadan Sosyal İmleme bağlantılarını kullanarak "The O.C." Sona Eriyor yazısını bir sosyal imleme sitesine kaydedebilirsiniz, veya E-posta formunu kullanarak yazıyı bir arkadaşınıza tavsiye edebilirsiniz.

Sosyal İmleme

E-posta

E-posta ile paylaş
22 Şubat 2007

“The O.C.” Sona Eriyor

Kategori: Yabancı Dizi Haberleri

The O.C. - Cast

Fox kanalının ünlü Drama dizisi The O.C. bugünkü son bölümü ile bitiyor. 2003 yılında ilk çıktığı zaman en sevilen gençlik dizi olan The O.C. bu sezonki felakete derecedeki reytingleri yüzünden diziye son noktayı koyuyor. The O.C. 3. sezon bölümleri ile Cnbc-e’de halen devam etmektedir.

Dizi Hakkında Vikipedi Tanıtımı

Zengin ve idealist avukat Sandy Cohen, işi gereği tanıştığı hırsızlık zanlısı 16 yaşındaki Ryan’ı önce geçici olarak evine davet eder, daha sonra da eğitimini ve bakımını karşılamak üzere evlat edinir.

Kaliforniya’nın fakir mahallesi Chino’da büyüyen Ryan’ın, aynı eyaletin zengin kenarındaki Orange County’de, maddi bolluk içinde ancak kendine has problemleri barındıran yeni dünyasına alışması dizinin temelini oluşturuyor. Genel olarak Ryan ve yakın çevresindeki karakterlerin gençlik heyecanları ve romantik ilişkileri anlatılırken, bir yandan da Sandy Cohen ve dizideki diğer yetişkinlerin, dışardan bakılınca zengin ve görkemli görünen yaşamları irdeleniyor.


Geri Dön: “The O.C.” Sona Eriyor